Recent Nieuws
FAQ : ALGEMEEN
Zijn er werken aan een zwembad (binnen- of buiten) die onder het BTW regime van 6% vallen?

Helaas in geen geval. De BTW wetgeving is hieromtrent zeer duidelijk. 

Zwembaden & sauna's:

Nooit 6% btw. Werken die betrekking hebben op de aanleg van een zwembad en/of de bouw van een sauna zijn altijd uitgesloten van het verlaagd tarief (KB nr. 20, bijlage, tabel A, XXXVIII, §4, 2°).

Let op! Dat geldt ook voor de aanleg van een terras dat grenst aan het zwembad en de bouw van een poolhouse.

Buitenterrassen:

Grenzen aan de woning. De aanleg van een buitenterras kan tegen 6% btw gefactureerd worden op voorwaarde dat het terras aan de woning grenst. Een terras dat bv. achteraan in de tuin aangelegd wordt of dat alleen grenst aan het tuinhuisje, maar niet aan de woning kan dus niet tegen 6% gefactureerd worden.

Wens je direct een GRATIS en vrijblijvende offerte te ontvangen voor het privé zwembad van jou dromen?

Dat kan via volgende link: GRATIS direct een offerte.

We maken graag ook jouw droom waar!

Voor meer informatie contacteer onze klantendienst op het nr. 03/354 12 21.

 

Noppe Zwembaden: Partner van deze merken.

Copyright © Noppe Zwembaden 2020