Recent Nieuws
FAQ : REGIEWERKEN
Wat gebeurt er als ik niet thuis ben wanneer een interventie is gepland?

Er is een interventie ingepland en bevestigd door onze medewerkers per e-mail maar helaas bent u desondanks voorgaande niet thuis op de dag van de ingeplande interventie.

Opgelet: een technieker kan in sommige gevallen - aanzienlijk - later bij u aankomen dan het vooropgestelde tijdstip wanneer het dagverloop anders is dan voorzien omwille van diverse omstandigheden.

In dat geval zal onze technieker en/of onze klantendienst u trachten te contacteren. Mogelijk bent u niet ver van uw woning en lost dit het probleem op. Wanneer we echter telefonisch geen contact kunnen maken en de technieker de geplande werkzaamheden niet kan uitvoeren wordt er 1u15 minuten prestaties aangerekend evenals de verplaatsingsvergoeding.

Ditzelfde geldt eveneens bij laattijdige annuleringen van een interventie (minder dan 48u op voorhand) wanneer de geplande technieker(s) niet elders kan/kunnen ingezet worden.

Heb je hieromtrent nog vragen, contacteer dan onze klantendienst via 03/354 12 21.

Noppe Zwembaden: Partner van deze merken.

Privacybeleid - Cookiebeleid - Copyright © Noppe Zwembaden 2025